Hakkımızda

fabrika

MODERN KALIP 1998 yılında kurucu ortaklar Arif ESKİ, Aydın ARAS ve Mustafa Ertem tarafından Manisa Kenan Evren Sanayi Sitesi'nde kurulmuştur. 100m2 alanda ve 1 adet CNC tezgaha sahip tesis kurucu ortaklar tarafından işletilmekteydi. İlk yıllarda ağırlıklı olarak metal enjeksiyon kalıplarının imalatı yapılmıştır. Sektörde hızlı adımlarla büyüyerek 2007 yılında Manisa Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi'inde tesis açarak hizmet ve iş hacmini genişletmiştir. Bünyesine yüksek kalite işleme kapasitesine sahip CNC makineleri katarak kalite ve hizmet gücünü arttıran MODERN KALIP, yurtdışı pazarınada girerek müşteri portföyünü arttırmıştır.

2014 yılında merkez kalıphanesi ve diğer yan kuruluşlarıyla birlikte 3500m2 kapalı toplam 6000m2 lik yeni tesisine geçen MODERN KALIP, bünyesindeki deneyimli ve profesyonel ekibi ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanları ile plastik enjeksiyon, alüminyum basınçlı döküm ve epoksi kalıplarında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

"Çözüm Ortağı" mottosu ile hareket eden MODERN KALIP, müşterilerine her zaman en iyi, en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiştir.